Posiadanie środków odurzających

 

Na chwilę obecną karalne jest posiadanie nawet niedużej ilości narkotyków, bez względu na ich rodzaj nawet, jeżeli są one przeznaczone wyłącznie na własny użytek. Problem ten dotyka najczęściej ludzi młodych, a konsekwencje skazania za posiadanie narkotyków, w postaci umieszczenia informacji o skazaniu w Krajowym Rejestrze Karnym mogą zaważyć na dalszym życiu i przyszłej karierze zawodowej.

 

Powierzając nam swoją obronę możesz liczyć na naszą pomoc od momentu pierwszego przesłuchania w postępowaniu przygotowawczym do ostatecznego zakończenia postępowania.

 

Reprezentujemy naszych klientów kompleksowo, od początku do końca tak, że w tych trudnych chwilach w Waszym życiu nie musicie koncentrować się na formalnościach, sprawdzaniu terminów i zastanawianiu się czy wszystkiego dopilnowaliście. Jednocześnie na bieżąco informujemy Was o postępach w sprawie, dzięki czemu zachowujecie Państwo nad nią pełną kontrolę i macie stały dostęp do dotyczących jej dokumentów.

 

Zlecając nam swoją obronę macie pewność, że osoba, której udzielacie upoważnienia do obrony rzeczywiście jest tą, z która będziecie mieć stały kontakt w toku całego postępowania.

Potrzebujesz pomocy - dzwoń!
+48 22 299 30 24; +48 502 516 688