Windykacja należności

 

Bez względu na to czy jesteś małym lub średnim przedsiębiorcą, prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, czy też jesteś wolnym strzelcem albo po prostu pracujesz na umowę cywilnoprawną, z pewnością spotkałeś się ze zjawiskiem opóźnień w spłacie należności, albo wręcz unikania płatności przez dłużników. Problem ten dotyka nie tylko Ciebie. Zgodnie z niezależnymi badaniami prawie 70 proc. mikroprzedsiębiorców oraz ponad połowa małych firm deklaruje, że przez zaległe faktury ma problemy z płynnością finansową. W takiej sytuacji z pomocą może Ci przyjść zespół naszej kancelarii.

 

W odróżnieniu od licznych działających na rynku firm "windykacyjnych", które jedynie współpracują z różnymi kancelariami adwokackimi i radcowskimi, zwracając się do nas masz gwarancję, że rozmawiasz z osobami, które bezpośredni będą prowadziły Twoją sprawę na każdym etapie postępowania. 

 

Prowadzimy postępowanie kompleksowo, od początku do końca tak zarówno na etapie przedsądowym, mediacyjnym, jak i później w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym.

 

Decydując się na skorzystanie z naszych usług nie musisz koncentrować się na formalnościach, pilnowaniu terminów sądowych i zastanawianiu się czy wszystkiego dopilnowałeś. Jednocześnie na bieżąco informujemy Cię o postępach w sprawie, dzięki czemu zachowujesz nad nią pełną kontrolę i masz stały dostęp do dotyczących jej dokumentów.

 

Powierzając nam prowadzenie swojej sprawy możesz liczyć na wsparcie, zrozumienie i opiekę od pierwszego spotkania do ostatecznego zakończenia postępowania.


 


 

Potrzebujesz pomocy - dzwoń!
+48 22 299 30 24; +48 502 516 688